TR | EN

Hit Enter to search or Esc key to close

Göcekte Mavi Tur deneyimi olmayan, yada nasıl bir tur yaptığımızla ilgili misafirlerimize bilgi verelim.

Teknemizin kalkış limanı ve bitiş son liman göcektir. Fethiye körfezinde tur yapmaktayız.

Tekne kapasitemiz 7 kişiliktir. ( Nüfus cüzdanı olan herkes birey sayılır.) İsteyen 2.4, 6 kişi olabilir. 2 kabinimiz çift kişilik olup 3. Kabinimiz çift kişilik bir yatak birde tek kişilik bir yatak mevcuttur. Her kabinimizde duş wc mevcuttur wc ler ev tipidir.

Turumuzun başlangıcı ilk gün öğlen 12- 1300 de misafirlerimiz tekneye gelip yerleşir. Önceden bir kumanya listesi yapılmamış ise kaptanla birlikte bir kumanya listesi hazırlanıp, alışveriş yapılır. Alışveriş bittikten sonra limandan ayrılıp yarım saat mesafedeki en yakın mola noktasına varılıp demirlenir. ( at bükü, yassıca adalar, göcek adası) olabilir.

Burada misafirlerimiz eşsiz güzellikteki göcek denizinin ve güneşin keyfine varırken. Bizler çay yada öğle yemeğini yada misafirlerimizin istekleri doğrultusunda ikramlarımızı yaparız.

Bu koydaki molamız bitince akşamlamak için başka bir koya geçeriz. Akşam kalacağımız koy boynuz bükü, Bedri Rahmi Yassıca adalardan birisi olabilir. Akşam bu koyda her zaman olduğu gibi mangalımızı yakarız. Ay ışığı ve yıldızların altında misafirlerimizin amcı olan mavi tur farklı bir atmosferde devam eder. Gece isteyen güvertede gökyüzüne bakarak isteyen kabininde yatabilir.

2. Gün sabah cennet gibi bir koyda uyanarak ister direk denize atlayarak isterseniz kahvaltı masasında güne başlanır. Hergün ortalama 3 yada 4 koy değiştirilir yada misafirlerimizin istediği bir koyda turumuz devam eder. Bu koyların her birisi dünyaca ünlü tarihi ve doğal güzellikleri barındırır. Son gün limana yakın bir koyda akşamlarız. Sabah erken kalkıp, kahvaltı ile birlikte limana hareket ederiz. Çok üzgün bir şekilde misafirlerimizi güzel anılarla uğurlarız. Birdahaki turda görüşmek üzere.